Obchodní podmínky

Cena

Zboží je obvykle zasíláno na dobírku prostřednictvím České pošty nebo službou PPL. Cena jednotlivých výrobků je uvedena v objednávce

Možnost osobního odběru:
I.O.B., spol. s r.o., U Expertu, Klíčany, mobil: 724 534 716
Rychloservis Milan Tuček, Dopraváků 844, Praha 8 - Chabry, mobil: 602 274 959

Zboží bude odesláno nejpozději do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky s tím, že přijetí objednávky Vám bude potvrzeno mailem. Požaduje-li kupující ke zboží leták, prosíme o uvedení této informace do objednávky.

Cena uvedená na objednávce je cena výrobku i s DPH. Neobsahuje poštovné a balné, které činí 165 Kč včetně DPH. Při objednávce nad 3 000 Kč je poštovné a balné ZDARMA.

Právo na vrácení zboží

Kupující má právo dle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se kupující rozhodne využít tohoto práva, je nutné projevit svoji vůli písemnou formou (dopisem nebo emailem), kde uvede jméno, adresu, číslo daňového prodejního dokladu a číslo účtu, na který bude částka za vrácené zboží převedena. Nepoškozené zboží v původním obalu zašle kupující na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Předmětnou částku obdrží kupující nejpozději do 30 dnů od data převzetí vráceného zboží.

Reklamace

Na zboží se vztahuje záruka v délce 24 měsíců. Výrobek musí být vždy použit v souladu s návodem! Pro uznání reklamace je nutné předložit daňový prodejní doklad.

Reklamaci obalu je nutné provést bezprostředně po převzetí zboží s tím, že prosíme poškozený obal zaslat zpět. Na pozdější reklamace nebudeme brát zřetel.

Reklamaci na zboží v záruční době uplatní kupující u prodávajícího písemně (i emailem) s popisem závady. Na základě popisu závady a případné telefonické konzultace rozhodne prodávající o způsobu řešení reklamace. Prodávající rozhodne o reklamaci v co možná nejkratší době, nejdéle však v zákonné lhůtě 30 dnů. Tuto lhůtu lze po dohodě se spotřebitelem prodloužit. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.

Garance vrácení peněz

Výrobce garantuje účinnost produktu, proto jsme se zavázali k vrácení finanční hodnoty v případě, že použitím výrobků BG nedojde k žádnému zlepšení. Částka bude vrácena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím a po spotřebování přípravku BG 244 nebo BG 244K. K proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže.

Obaly

Servisní poplatek za zajištění zpětného odběru a využití obalového odpadu, který byl uhrazen na základě smlouvy s EKO-KOM a.s. pod číslem EK-F05070022 je zahrnut v ceně.

Tyto i smluvní vztahy neupravené obchodními podmínkami se řídí Občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a Zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).

Objednejte si produkty BG ještě dnes!


Informace a objednávky
+420 602 274 959
Pondělí až pátek 8.00 - 17.00

Objednávkový formulář
Adresa provozovny

I.O.B., spol. s r. o.
U Expertu 134
250 69 Klíčany

Tel.: +420 724 534 716
E-mail: info@iob.cz

www.iob.cz